Autor: Administrator | Dodano: 11.02.14, 22:50

Witamy na stronie

Witaj Użytkowniku.

Bardzo cieszy nas, że postanowiłeś dołączyć do naszej strony. Zanim zaczniesz się dobrze bawić, prosimy żebyś przeczytał poniższe streszczenie zasad i standardów panujących na stronie żeby lepiej ją rozumieć.KomiksLand to strona rozrywkowa gdzie użytkownicy mogą umieszczać swoje oryginalne komiksy i oceniać komiksy innych. To miejsce gdzie możesz pokazać swój talent twórczy i rozwinąć go.Komiksy, które nie są wykonane przez Ciebie zostaną usunięte.
Pamiętaj, że komiks nie musi wyglądać nieskazitelnie. Wymagamy tylko żeby był estetyczny i wykonany przez Ciebie.
Jeśli chcesz poprawić wygląd swoich komiksów, miej oko na sekcję z poradnikami. Znajdziesz tam wskazówki generalne na temat tworzenia komiksów oraz instrukcje dotyczące specyficznych programów w których mógłbyś je tworzyć.
Pamiętaj też, że nie wymagamy by komiksy miały charakter humorystyczny i jednorazowy. Niezależnie od tego czy robisz wieloodcinkową serię komiksów dramatycznych czy  cztero-obrazkowe dowcipy - chętnie przeczytamyPamiętaj, że komentarze powinny być bezpośrednio na temat materiału, który komentujesz.
Zachowaj kulturę i postaraj się żeby twój komentarz wnosił coś do dyskusji. Jeśli krytykujesz komiks, spróbuj sprecyzować co się w nim nie podobało.
Komentarze to nie miejsce na narzekanie, że jakiś komiks został wyróżniony, a twój nie albo na sugerowanie, że ktoś powinien dostać bana.
Jeśli masz pytania lub zażalenia dotyczące strony - użyj formularza kontaktowego zamiast komentować pod przypadkowym komiksem.
Jeśli masz pytanie do innego użytkownika - napisz mu komentarz na profilu lub prywatną wiadomość.
Jeśli chcesz przedyskutować coś innego - zrób wpis o tym temacie na swoim blogu.Cieszymy się razem z tobą. Pamiętaj jednak, że to tylko streszczenie. Zapoznaj się z pełnymi zasadami niebawem.

Komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zawsze rozwijaj komiksy